Valdkond 1: Tsiviiltehnoloogia

Tsiviiltehnoloogia vallas soovib Viigerlind Astra luua innovaatilisi lahendusi, mis aitaksid meid meie igapäevategemistes, kui ka avardada meie võimalusi ja teadmisi uute leiutistega.

Valdkond 2: Kaitsetehnoloogia

Viigerlind Astra on tegev kaitsetehnoloogias, et olla innovatsiooni eesrindel.

Valdkond 3: Kosmosetehnoloogia

Viigerlind Astra koostöö kosmosetehnoloogia valdkonnas on pühendatud inimkonnale uute, seninägematute võimaluste loomisele ja avaruste otsimisele.

Osprey X

OspreyX on autonoomne ornithopter droon, mis saab jõu õhus edasiliikumiseks tiibasid lehvitades. Ornithopter droonidel on potentsiaal lennata vaiksemalt ja ohutumalt ning lisaks on neil ka parem lennukaugus ja manööverdusvõime kui nende multirootoriga konkurentidel.

OspreyX drooni iseloomustavad järgmised tehnilised näitajad:

  • Individuaalselt juhitavate liigestega tiivad
  • Juhitavad jalad, millega haarata ja kanda objekte
  • Masinnägemine koos 3 IR kaameraga
  • Autonoomsus lennutrajektoori planeerimisel
  • Sidepidamine läbi 4G LTE ja Wifi võrgu
  • Intelligentne energiahaldus superkondensaatorite ja akudega

OspreyX drooni arendamisega on Viigerlind Astra tegelenud 2016. aastast.Kes me oleme

Viigerlind Astra on tehnoloogiaettevõte, mille tegevusspektrum laiub uute ja innovaatiliste ideede otsimisest, analüüsist, edasiarendusest kuni prototüübi ja/või nullseeriatoote väljatöötamiseni. Meie põhilisteks tegevusvaldkondadeks ning teadus- ja arendustegevuse fookusteks on mehatroonika-, robootika- & energiatehnikaalane arendus tsiviil-, kaitse- ja kosmosetehnoloogia valdkondades.

Viigerlind Astrat iseloomustavad laiapõhjalised, interdistsiplinaarsed teadmised ja kogemused tehnoloogiaarendusest erinevates valdkondades, hõlmates autotööstust, masinaehitust kui ka energeetikat. Me usume, et tänapäeva dünaamilises maailmas millegi tõeliselt innovatiivse väljatöötamiseks ning ka üha suuremas rahvusvahelises konkurentsis toimetulemiseks ei tule teadmised erinevatest valdkondadest ja omavaheliste seoste nägemine mitte ainult kasuks, vaid on selleks ka hädavajalikud.


Meie missioon

Meie missiooniks on muuta maailma paremaks ning avardada inimkonna võimalusi läbi uute ja innovaatiliste toodete.


Meie Visioon

Meie visioonis on ettevõte Viigerlind Astra 10 aasta pärast (2025) tunnustatud partner tehnoloogiaarenduse vallas meie kõikides põhitegevusvaldkondades - tsiviil-, kaitse- ning kosmosetehnoloogiasektoris. Olgugi, et Viigerlind Astra ei kuulu selleks ajaks veel suurte rahvusvaheliste projektide peatöövõtjate hulka, siis oleme me hinnatud ja tunnustatud alltöövõtjaks nii olulise tähtsusega, komplekssete ja teadusmahukate erilahendusosade väljatöötamisel kui ka tarnimisel. Lisaks sellele on Viigerlind Astra loonud aastaks 2025 ka 3 omatoodet, mis on saavutanud mitte ainult rahvusvahelist tähelepanu vaid ka tunnustust.